• אורנג' קיטרינג
    ברוכים הבאים

    אורנג' קיטרינג

    שירותי הסעדה למוסדות

אודות הקיטרינג

כאן תהיה פיסקה מקדימה שמספרת על הקיטרינג שלכם ומעוררת תיאבון וסקרנות אצל כל מי שקורא. נתאר את הטעמים, הריחות והאווירה המדהימה. 

בפיסקה הזאת אפשר להתייחס למיקום המסעדה, לסוג האוכל המוגש בה ולמומחיות שלכם. זה המקום להדגיש את כל היתרונות שלכם כמסעדה, ובטח יש לא מעט, נכון?

קרא עוד  

תפריטים

אם יש לכם תפריטים שונים במסעדה, זה המקום לפרט על ההבדלים ביניהם או לכתוב בפיסקה המקדימה על כך שכל החומרים במסעדה איכותיים, טריים ומזמינים במיוחד

מה כדאי בישול עצמאי או קיטרינג

אם אפשר לערוך אירועים במסעדה שלכם, זה המקום לפרט על היתרונות של עריכת אירוע דווקא אצלכם. פרטו לגביי האווירה המיוחדת, האינטימית, על החלל המיוחד לאירועים, התפריט המותאם והאפשרות למחירים מיוחדים. כאן המקום לציין את סוגי האירועים - אירועים עסקיים, ימי הולדת, בריתות או אפילו בר מצווה, שהרי המקום שלכם מכיל עד 150 איש, ללא בעיה. צדקנו?

קרא עוד

תזונה בריאה לילדים

אומרים שתמונה שווה יותר מאלף מילים, אבל ביננו - חשוב שגם התוכן שלכם יעשה את העבודה. אז, כאן המקום לספר על מנת הדגל שלכם, החומרים הטריים והמרכיבים שמהם היא עשויה, תהליך ההכנה שלה והמחמאות המדהימות שהיא מקבלת בלי סוף. תוכלו גם להמליץ על יין מתאים לצד המנה, ולספר על האווירה שהיא מייצרת בחדר. 

קרא עוד

צרו קשר

אחד היתרונות החשובים שבאתר למסעדה שלכם - הוא שאפשר לעודד הזמנת מקום ולייעל את התהליך דרך האתר. זה המקום שבו נתאר את נהלי המסעדה לגביי הזמנת מקום מראש, באילו שעות ולכמה מוזמנים.

תודה! פנייתך נקלטה במערכת ותיענה בהקדם.
Error: